Почему остановился второй энергоблок на Ладыжинский ТЭС?

31.07.2015
Почему остановился второй энергоблок на Ладыжинский ТЭС?

Через шум у топці котла другий енергоблок теплоелектростанції вивели в аварійний ремонт з 27 липня.
 
За останні півроку аварійність енергоблоків вітчизняних ТЕС зросла на 60% порівняно з минулим роком. Причина - неможливість проведення повних ремонтів на блоках, що використовують вугілля газової групи.
 
У зв’язку з перепадами потужності в енергосистемі України через нестабільне постачання вугілля антрацитної групи підвищилася частота маневрування газових блоків ТЕС.
 
Зокрема, Ладижинська ТЕС піднімала резервні блоки для покриття пікового споживання в ранкові та вечірні години й зупиняла їх на ніч.
 
Така практика негативно скаується на стані обладнання, окрім того призводить до перевикористання  газу й мазуту для запуску енергоблоків.
 
Наприклад, Зокрема, Ладижинська ТЕС тільки у січні здіснила пусків-зупинок блоків в 7 разів більше(43 пуски), ніж у попередньому опалювальному сезоні.
 
Читайте также: Кабинет Министров утвердил финансовый план Украэроруха

'Станція вимагає ремонтів і працює на межі аварійних зупинок, як і більшість вітчизняних теплових електростанцій. Склалося так, що минулого опалювального сезону Ладижинська ТЕС маневрувала блоками потужністю 300 МВт, чого ще не було в історії вітчизняної теплової енергетики. Така практика негативно позначилася на технічному стані обладнання. Проте саме завдяки роботі станцій на газових марках вугілля на межі технічних можливостей енергосистема України змогла вистояти минулого опалювального сезону',- йдеться у повідомленні ДТЕК.
 
Компанія 'ДТЕК', яка належить українському фінансовому магнату Рінату Ахметову, виробляє 27% електроенергії і половину обсягів всього видобутого в Україні вугілля.
 
До складу компанії входять 10 теплоелектростанцій. Луганська ТЕС, Придніпровська і Криворізька ТЕС використовують у своїй роботі дефіцитне антрацитове вугілля. Кураховська, Запорізька, Бурштинська, Добротвірська, Ладижинська, Зуївська ТЕС працюють на вугіллі газової групи. Миронівська ТЕС може працювати як на газовому, так і на антрацитовому вугіллі.




Вы не зарегистрированные на сайте. Авторизуйтесь или зарегистрируйтесь пожалуйста.
 

Архитектура

Дизайн интерьеров

Стройматериалы

 

Парки мира

  • Вдохновение от кутюр. Сад Мажорель

    Жак Мажорель увлекался коллекционированием растений. Из своих поездок он привез североамериканские и мексиканские кактусы, редкие цветов из Южной Афики и азиатские лотосы.

  • Тарханкут

    Стоит посмотреть, потому что:
    - в этом месте уникальная экосистема и самая чистая акватория Черного моря
    - здесь находятся известные заповедные урочища Атлеш и Джангуль
    - функционирует первоклассный 42-метровый маяк, построенный в 1816 году
    - снимали кадры таких известных кинофильмов, как «Человек-амфибия» и «Пираты ХХ века»
    - здесь отличное место для занятий дайвингом

  • Бельгия. Шато-де-Колома. Замок + музей + розарий

    Заслуживает внимания, потому что:
    - это музей роз, вокруг которого расположен музей-розарий под открытым небом;
    - ежегодно здесь проходит выставка «Мода и Роза»;
    - через все этажи замка, в котором расположен музей, «прорастает» огромная роза.

  • Чехия. Вальдштейнский сад

    Praha 1, Letenska ul., Mala Strana. Именно здесь расположен Вальдштейнский сад (Vald tejnsk zahrada). Несмотря на то, что это буквально в центре Праги, тем, кто в этом городе впервые, не так-то просто самостоятельно сад отыскать.

  • Парк Феникс - жемчужина лазурного берега

    Лазурный берег Франции (Cote d'Azur) восхищает своей неповторимостью и гармонией, привлекая миллионы туристов со всего мира. А ценителей рукотворных ландшафтов он притягивает еще и своими прекрасными садами и парками.

  • Франция. Париж. Розарий в парке Багатель

    Заслуживает внимания, потому что:
    - это классический розарий регулярной планировки;
    - регулярная планировка сада погружает в эпоху правления короля Людовика;
    - в Японии есть точная копия этого сада.