Нові гамбурзькі тераси

Автор: LAN Architecture
Площадь участка: 1.33 га

Партнери проекту: internationale gartenschau hamburg 2013, Державна служба із захисту довкілля й розвитку міського середовища, Фінансова служба Immobilienmanagement
Кількість квартир: 80
Реалізація: початок 2011 року (перша черга)

Новий житловий квартал постане в східній частині парку, створеного в рамках Міжнародної виставки садівництва в Гамбурзі 2013 року. Забудова складатиметься з квартир площею від 50 до 155 м, розрахованих здебільшого на молоді сім’ї, що прагнуть оселитися в тихому й комфортному місці, звідки було б зручно діставатися на роботу. Комплекс включатиме просторе подвір’я, на якому молоді люди зможуть зав’язувати між собою контакти.
У проект, розроблений французькими архітекторами LAN Architecture, закладено достатньо потенціалу для змін, продиктованих потребами та смаками клієнта. Процес будівництва організовано таким чином, щоб якомога повніше врахувати індивідуальні побажання клієнтів. Утім, тут щонайменше йдеться про втілення особистих забаганок. «Нові гамбурзькі тераси» радше є особливим соціально-просторовим утворенням, де ухвалення спільних рішень допомагає співмешканцям уникнути таких негативних ефектів будівництва, як надмірна автомобілізація або надлишкове споживання енергії. Супровід будівельного процесу забезпечує Conplan GmbH, що вже 18 років поспіль успішно реалізовує подібні проекти будівельних кооперативів (Baugemeinschaft).

 Опис до фото:

  • Фото 1: Комплекс включатиме велике зелене подвір’я;
  • Фото 2: Генеральний план;
  • Фото 3: Вид з пташиного польоту.


Вы не зарегистрированные на сайте. Авторизуйтесь или зарегистрируйтесь пожалуйста.

Смотрите также