Які вхідні двері обрати для свого будинку?

Двері – це, перш за все, обличчя оселі та захист вашого особистого простору від зовнішнього світу. Сьогодні існує багато моделей різних типів дверей, які можна підібрати, орієнтуючись на смакові вподобання та дизайн вашої домівки. 

Авжеж, знайти можна різні двері, віддаючи перевагу якомусь одному матеріалу, який підходить під стандарти власника. Кожен обирає собі двері в залежності від того, які має кошти, яка буде якість і специфічні особливості будинку. На жаль, останній фактор дуже важливий, якщо покупець має плани на те, що його вхідні двері служитимуть роками. Треба не тільки обрати правильний матеріал та дизайн, а й якісно встановити обраний товар.

Дерев’яні двері вже не в моді?

Не тільки не в моді, а ще й не актуальні. Вони не є надійними, якщо брати до уваги безпеку вашої оселі. Двері з цього матеріалу зустрічаються нечасто, однак іноді власники віддають перевагу саме цьому типу. Частіше за все вхідні двері виготовляють із міцної породи дерев – дуба. Однак для надійності добре було б встановити додаткові заходи безпеки, наприклад, сигналізацію, укріплення, спеціальний замковий механізм та інше.

Двері з дерева більше підходять для традиційних домівок та робітничих будівель.

Стальні – фаворити серед інших

Стальні двері найбільш популярні серед своїх «родичів». Вони міцніші, відповідно - надійніші, більш за все захищені від впливу погоди, тобто не розбухають, не деформуються через вологу. Вони мають довший термін експлуатації, ніж дерев’яні. Стальні двері харакетризуються додатковими перевагами у вигляді економії коштів на ізоляції. Також широкий вибір дизайну, кольору, конструкції  задовольнить вимоги найвибагливішого  покупця.

Двері зі сталі – це правильний вибір для всіх типів житлових будинків, котеджів, міських сучасних будівель.

Вхідні двері зі скловолокна – вибір на століття.

Цей тип дверей має текстуру деревини, тобто скловолокно формує поверхню дверей так, що здається, ніби двері зроблені з дерева, навіть якщо вони не пофарбовані. Однак погодні умови мають все ж таки невеликий вплив на цей матеріал.

Двері зі скловолокна є найкращим вибором для людей, які перш за все турбуються про безпеку. Вони підходять для громадських будівель, де кожен день буває багато людей.

Фурнітура. Як підібрати?

Замки, петлі і дверне вічко – найважливіші фактори вашої безпеки. Спеціалісти радять встановлювати не один, а два замки: циліндровий та сувальдний. Перший важко зламати за допомогою відмички та інший засобів, а другий не вибити, якщо навіть застосувати силу.

Петлі краще брати зі спеціальними штирями, які, коли двері зачиняються, ховаються у гнізда у дверній коробці і міцно фіксують двері. Також треба мати на увазі вагу дверей. Якщо вага до 70 кг, треба встановлювати 2 петлі, а якщо вище – 3-4 петлі.

Дверне вічко - теж важливий атрибут. Краще обирати те вічко, у якому більший кут огляду.

Отже, підібрати собі двері за смаком та за рівнем наданої безпеки неважко, треба лише звертати увагу на деякі фактори, особливо на якість встановлення. Чим якісніше вам встановили двері, тим довше вони служитимуть і підвищать рівень безпеки вашої оселі або офісу.Вы не зарегистрированные на сайте. Авторизуйтесь или зарегистрируйтесь пожалуйста.