Класифікація та типи скріпленої теплоізоляції фасадів

Класифікація та типи скріпленої теплоізоляції фасадів
Згідно з ТУ У В.2.7-45.3-21685172-004-2002 "Система скрепленной наружной теплоизоляции зданий й сооружений Сегеsit", систему класифікують за комплектністю постачання і видами утеплювачів, які використовують при її комплектації і влаштуванні.

За комплектністю постачання система буває варіанта А і варіанта Б. Варіантом А є система, цілком укомплектована всіма основними і допоміжними матеріалами й елементами відповідно до специфікації замовника, складеної на підставі проекту виконання робіт і яку передає підприємство ТОВ ХЕНКЕЛЬ БАУТЕХНІК (Україна) виконавцю для влаштування її на конкретному будівельному об'єкті.

Варіантом Б є система, що комплектується на підприємстві ТОВ ХЕНКЕЛЬ БАУТЕХНІК (Україна) тільки продукцією цього підприємства (сухі будівельні суміші, дисперсійні декоративні штукатурки грунтувальні і просочувальні композиції, ущільнювальні і герметизувальні матеріали). Іншими матеріалами й елементами систему укомплектовує виконавець робіт, який влаштовує її на об'єкті згідно з проектом виконання робіт.

Обидва варіанти постачання системи залежно від видів використовуваних утеплювачів можуть бути трьох типів (І, II, III) і відповідати характеристикам, наведеним у табл. 1.1.
До першого типу належить система, що виконується із застосуванням мінеральних утеплювачів.
До другого типу належить система, що виконується в основному з пінополістирольних плит зі смугами з мінеральних плит.
До третього типу належить система, що виконується з пінополістирольних плит.
Тип І системи залежно від виду мінеральної складової плитного утеплювача поділяють на підтипи:
І М — з мінераловатними плитами;
І Б — з базальтоволокнистими плитами;
I С — зі скловолокнистими плитами.
Тип II системи, залежно від виду мінеральних, а також полістирольних плит поділяють на підтипи:
II МПБ — з мінераловатними плитами і плитами зі спіненого бісерного полістиролу;
II БПБ — з базальтоволокнистими плитами і плитами зі спіненого бісерного полістиролу;
II СПБ — зі скловолокнистими плитами і плитами зі спіненого бісерного полістиролу;
II МПЕ — з мінераловатними плитами і плитами зі спіненого полістиролу, отриманими методом екструзії;
II БПЕ — з базальтоволокнистими плитами і плитами зі спіненого полістиролу, отриманими методом екструзії;
II СПЕ — зі скловолокнистими плитами і плитами зі спіненого полістиролу, отриманими методом екструзії.
Тип III системи залежно від характеристик полістирольного утеплювача і від способу його виробництва поділяють на підтипи:
III ПБ — із плитами зі спіненого бісерного полістиролу;
III ПЕ — із плитами зі спіненого полістиролу, отриманими методом екструзії.
Система першого типу призначена для утеплення будинків і споруд різного призначення.
Система другого типу призначена для утеплення, будинків і споруд різного призначення заввишки до 9 поверхів включно, крім лікувальних установ зі стаціонарами, будинків і споруд понад 9 поверхів, що обладнані спеціальною технікою для гасіння пожеж на висоті понад 26,5 м, 10-поверхових за умови виконання таких вимог:

  • у будинках і спорудах до 3 поверхів з покрівлею, влаштованою з горючих матеріалів, варто передбачити обрамлення стін поясами із шару негорючого утеплювача завширшки не менше, ніж дві його товщини;
  • у будинках і спорудах до 3 поверхів включно слід виконувати обрамлення віконних прорізів поясами з негорючого плитного утеплювача завширшки не менше, ніж дві його товщини і суцільним поясом з негорючого плитного утеплювача на рівні 3-го поверху будинку чи споруди;
  • у будинках заввишки до 10 поверхів включно потрібно виконувати обрамлення віконних прорізів поясами з негорючого плитного утеплювача і, крім того, розділяти поясами з негорючого утеплювача фасади по горизонталі через кожні 3 поверхи;
  • для будівель шкіл, дитячих дошкільних закладів слід улаштовувати пояси з негорючих плитних утеплювачів низу будинку до позначки 2 м від нульової позначки включно.

Система третього типу призначена для будинків і споруд до З поверхів.
На схемі 1.1 наведено складові системи утеплення стін будинків методом скріпленої теплоізоляції із застосуванням матеріалів Сегеsit.


Автор: Евгений Карапузов
Источник: Украинский Строительный Каталог (Секреты успешной стройки)

 

Читайте далее продолжение статьи:
Утеплювач в системі скріпленої теплоізоляції >>>


Услуги:

топ
Часы Прованс диаметр 27,5 см Decor el Home
топ
Часы Прованс Клетка и лаванда диаметр 34 см Decor el Home
топ
Часы Вокзал диаметр 23,5 см, высота 39,5 см Decor el Home
топ
Колокольчик Welkome 6Y0991 Decor el Home
 

Вы не зарегистрированные на сайте. Авторизуйтесь или зарегистрируйтесь пожалуйста.

Похожие статьи

  • Клинкер: сквозь стену времени

    Люди всегда стремились в город. Когда-то городские стены защищали от врага, потом город стал средоточием ремесла и торговли, затем – центром власти и роскоши. Города росли вместе с цивилизацией, и, превратившись в мегаполисы, кажется, достигли своего предела. Сегодня люди стремятся из города и мечтают о собственном доме. Среди поля, возле леса, в коттеджном городке или на окраине деревни – он может стоять в различных местах, но обязательно должен быть крепким, на века. И еще – красивым.

  • Профессиональные решения для теплоизоляции. "Мокрое" тепло

    Систему штукатурного утепления называют также системой "мокрого типа". Она напоминает огромный бутерброд с теплоизоляционным слоем из плит. Конструкция "мокрого типа" и состоит из таких основных слоев: теплоизоляционного; гидрозащитного, армированного стеклосеткой штукатурного слоя, грунтовочного и защитно-декоративного финишного. При устройстве системы также применяются клеевые смеси, различные крепежные элементы, профили и т. д.

  • Профессиональные решения для теплоизоляции. Фасад с "вентилятором"

    Навесной вентилируемый фасад — это многослойная конструкция, внешний слой которой выполняет и защитные, и декоративные функции.