Як правильно обрати матрац?

Багато українців відчувають таку проблему: зранку встаєте з ліжка, а відчуття ніби не стали зовсім, ще й все тіло болить. Зазвичай це пов’язано з тим, що ліжко вам не підходить, є проблеми з матрацом. Ортопедичні матраци потрібні не лише тоді, коли вже з’явились проблеми зі спиною, але й для їх запобігання.

Як правильно обрати матрац?

А перший погляд все матраци однакові. Зовні вони не відрізняються взагалі, окрім розміру. Тим не менш, на справді є велика кількість відмінностей. Перша, з якою зустрічаються кожен покупець, це конструкція. Сьогодні є 2 варіанти:

  • З пружинами. Такі матраци коштують недорого, по карману кожному покупцю, витримують будь-які навантаження (якщо в людини дуже велика вага, то вони їй ідеально підходять). Проте в таких моделей є й низка недоліків. З часом матрац починаю скрипіти, пружини давлять у спину, вважається, що пружинні моделі не мають потрібного ортопедичного ефекту.
  • Без пружин. Мають наповнення з латексованої піни, кокосової койри, пінополіуретану, волоку, завдяки цьому мають великий термін експлуатації. Таким матрац не скрипить, а спати на ньому одне задоволення. Також,  його душе зручно скрутити в рулон, зберігати та транспортувати. Проте, в нього теж є свої недоліки: матеріал може викликати алергію, в ньому сприятливі умови для кліщів та різних шкідників, ціна значно вища, ніж на попередній варіант.

Як бачимо, вибір досить складний, проте якщо є можливість, то краще обрати матрац без пружин.

Крім того, матраци відрізняються ще й по м’якості. Тут кожен обирає а свій смак. Спеціалісти  радять купувати моделі середньої жорсткості, тоді матрац буде підтримувати спину під час сну, дасть їй можливість відпочити.

Якщо у вас є проблеми з опорно-руховим апаратом, то при виборі матраца треба обов’язково порадитись з лікарем.

Встановити матрац краще на дерев'яне ліжко. Інтернет магазин matroluxe.ua пропонує великий асортимент продукції на будь-який смак та гаманець. Тут ви знайдете ліжка з таких порід дерев, як:

  • яблуня (вважається, що вона сприятливо впливає на сексуальні відносини);
  • каштан (зберігає здоров'я);
  • сосна (дарує натхнення, душевний спокій);
  • береза (сприяє одужанню);;
  • верба (опікується жіночим здоров’ям) та ін..

Вибір також залежить і від ваших власних вподобань щодо кольору, довговічності ліжка та інших показників.Вы не зарегистрированные на сайте. Авторизуйтесь или зарегистрируйтесь пожалуйста.