Вибираємо електричний камін для квартири або приватного будинку

Вибираємо електричний камін для квартири або приватного будинкуНа зміну дров'яним камінам поступово приходять більш компактні електричні моделі. Вони привертають увагу пожежною безпекою, невисокою ціною і відсутністю сміття. Електричний камін можна встановити в будь-якому приміщенні, чого не скажеш про дров'яні моделі.

При виборі вогнища необхідно враховувати площу кімнати. Для обігріву 10 м2 буде потрібно не менше 1 кВт. Виробники і посередники пропонують електрокаміни купити з ТЕНами або інфрачервоними випромінювачами. У більш доступних моделях зазвичай встановлена проста нагрівальна спіраль. Якщо вибрати конструкцію з інфрачервоним випромінювачем, не доведеться використовувати зволожувач повітря.

Додаткові можливості електричних камінів

Перед оформленням замовлення обов'язково зверніть увагу на список додаткових функцій. Сучасні моделі мають:

  • підсвічування;
  • таймер для відключення;
  • імітацію запаху диму;
  • 3D-вогнище.

Якщо давно мрієте про класичний дров’яний камін, вибирайте виріб зі звуковим супроводом. Ви будете насолоджуватися характерним потріскуванням під час відпочинку біля електричного пристрою. Не забудьте поцікавитися у продавця наявністю пульта для дистанційного керування.

Взагалі не мають клопоту власники електрокамінів з термостатами. Вони залишають пристрої без нагляду. Плати управління самостійно регулюють інтенсивність роботи і поширюють теплі потоки повітря за допомогою вбудованих пропелерів.

Відмінні риси камінів за способом монтажу

електричний камінВласнику великого приміщення без дефіциту простору підійде підлоговий електричний прилад. Менше площі займають вбудовані і кутові моделі. Для обігріву малогабаритних квартир купують настінні електрокаміни, що зовні нагадують плазмову панель.

Двосторонні моделі дозволяють одночасно обігрівати і оригінально зонувати приміщення без монтажу перегородок. Для облаштування зон відпочинку зазвичай замовляють підвісні електрокаміни, які кріпляться до стелі. Найменше місця займають переносні настільні вироби. Вони встановлюються на шафи, комоди, полки або будь-яку рівну поверхню.

Більш детальна інформація в магазині.Вы не зарегистрированные на сайте. Авторизуйтесь или зарегистрируйтесь пожалуйста.