Металочерепиця: особливості використання та характеристики

Металочерепиця: особливості використання та характеристикиМеталочерепиця являє собою відносно новий будматеріал, з якого формується дахове покриття. Сучасні виробники поставляють на ринки будівельних матеріалів велику кількість товарів, серед яких кожен зможе підібрати для себе оптимальний варіант з відмінними технічними характеристиками. Це допоможе створити стильний дизайн екстер'єру будинку. До того ж ваша будівля буде під надійним захистом, оскільки матеріал може простояти до 50 років.

Характерні особливості

З холоднокатаної листової сталі виготовляється сучасна металочерепиця https://forostina.com.ua/metalocherepiczya/. Середня товщина заготівлі становить близько 0,5 мм. Для створення рельєфної текстури матеріал проганяють через прокатний верстат. В результаті виходить продукція, яка за формою повторює хвилі, аналогічні черепиці. Між «складками» відстань близько 35 см.

Металочерепиця складається з декількох шарів, до яких відносяться наступні:

  • сталевий лист;
  • цинкове покриття;
  • пасивуючий шар;
  • ґрунтовка;
  • емальована поверхня;
  • зовнішнє фарбування.

Використовується будматеріал як високоякісне покрівельне покриття. Залучається як в приватному, так і в комерційному будівництві. Актуальна металочерепиця при зведенні нових будівель або при реконструкційних роботах. Оскільки є великий вибір кольорів і текстур, вдасться підібрати покриття, відповідне обраному дизайну екстер'єру.

Основні переваги

Металочерепиця здатна служити протягом багатьох років, при цьому не вимагаючи реставраційних робіт. Якщо хочете придбати якісне покрівельне покриття, заходьте до інтернет-магазину Forostina. Компанія орієнтується на потреби клієнтів, при цьому вартість матеріалу досить демократична.

Серед переваг металочерепиці можна виділити наступні:

1. Елементарне укладання. Листи мають оптимальну довжину, тому вони легко монтуються.

2. Невелика вага. Матеріал характеризується легкістю і продуманою конструкцією. Квадратний метр покрівельного покриття важить близько 4–7 кг. Завдяки цьому спрощується транспортування і зменшується тиск на фундамент будинку.

3. Відмінна стійкість до впливу атмосферних опадів. Покриття володіє гладкою рівною поверхнею. Це не дає краплям дощу або снігу затримуватися на даху.

4. Хороша стійкість до біологічних факторів. Поверхня не схильна до впливу грибка або цвілі.

5. Відмінна стійкість до займання. Матеріал, з якого виготовлена металочерепиця, не горить і не підтримує горіння.

Компанія Forostina дає можливість придбати якісний та популярний матеріал «Монтерей». Продукція має невисокий профіль з характерним хвилястим контуром. Подібні особливості дають можливість покриттю зберігати міцність протягом довгого часу (до 50 років). При цьому матеріал витримує істотні механічні впливи, відштовхує вологу, має стійкість до УФ-випромінювання, що є вагомою перевагою продукції.Вы не зарегистрированные на сайте. Авторизуйтесь или зарегистрируйтесь пожалуйста.