Поруч з озером та лісом: головні причини інвестувати в ЖК O2 RESIDENCE

Якщо ви мрієте переїхати ближче до природи й водночас жити неподалік від Києва, зверніть увагу на новий житловий комплекс O2 RESIDENCE. Об’єкт знаходиться за 20 км від центру столиці, в оточенні віковічних сосен. На території передбачено ключові об’єкти інфраструктури для щоденного комфорту резидентів.

Поруч з озером та лісом: головні причини інвестувати в ЖК O2 RESIDENCE

10 причин обрати O2 RESIDENCE для життя

Оцініть суттєві переваги ЖК О2 RESIDENCE:

  1. Реалізацією займається компанія SAGA Development, відома своїми проєктами RYBALSKY, CHICAGO Central House, SAGA City Space, NEW YORK Concept House тощо.

  2. На будівництво об’єкта є вся необхідна дозвільна документація. З нею можна ознайомитися у відділі продажів або на офіційному сайті. На будівельному майданчику встановлено вебкамери, що дає змогу спостерігати за процесом у режимі реального часу.

  3. Житловий комплекс складатиметься з 12 семиповерхових будинків. Технологія будівництва — монолітно-каркасна. Клас нерухомості — «комфорт».

  4. Заплановано власну екоферму. У сучасних теплицях резиденти зможуть вирощувати екологічно чисті овочі та ягоди. Працюватиме агроном, якому можна буде доручити догляд за ділянкою.

  5. Передбачено відкриття освітнього комплексу, який включатиме центр раннього розвитку, дитячий садок і школу. Заплановано креативні ігрові простори для дітей.

  6. На території відкриються магазини різного призначення, кав’ярні, ресторани, салони краси, медичну клініку, аптеку, SPA-центр. Буде облаштовано локації для спорту.

  7. Буде встановлено зарядні станції для електрокарів, а також контейнери для сортування сміття.

  8. Безпеку та приватність резидентів забезпечуватиме система контролю доступу. За суспільними зонами буде цілодобово вестися відеоспостереження.

  9. Всього у житловому комплексі O2 RESIDENCE запроєктовано вісімсот квартир. Продається однокімнатне (35,9–39,08 кв. м), двокімнатне (69,72–72,17 кв. м), трикімнатне (70,08–103,08 кв. м) та чотирикімнатне (104,82–137,66 кв. м) помешкання. Є можливість замовити перепланування обраної нерухомості.

  10. Передбачено SFERA living system, до елементів якої відноситься управляюча компанія ATMOSFERA, мобільний застосунок SFERA та система «розумний будинок». Можна інтегрувати систему «розумна квартира». Щоденному комфорту резидентів сприятиме консьєрж-сервіс.

Деталі щодо купівлі нерухомості у житловому комплексі О2 повідомлять у відділі продажу. Контакти шукайте на офіційному сайті проєкту.Вы не зарегистрированные на сайте. Авторизуйтесь или зарегистрируйтесь пожалуйста.