Інтернет-магазин вуликів: види, особливості та поради вибору

Вулики в пасіці є дуже важливим елементом, який виконує декілька важливих функцій. По-перше, вулик служить домівкою для бджіл, де вони можуть безпечно перечекати непогоду, перезимувати, відпочити вночі, відкласти потомство та багато іншого.

Інтернет-магазин вуликів

По-друге, вулики для бджіл мають спеціальні пази для рамок чи вощин. Вони слугують місцем для розміщення бджолами меду чи яєць з потомством. Професійні вулики дозволяють ефективно та оперативно доглядати за бджолами та відкачувати мед.

Огляд різних типів вуликів та їхнє застосування

Бджільництво є досить стародавньою професією. Давність професії та необхідність у збільшенні прибутку, призвели до появи нових видів вуликів. Інтернет-магазин вуликів «Парк Плюс» пропонує на вибір наступні популярні види вуликів:

  • Лежак – є досить старим та популярним видом. Відмінно підходить для новачків. Він поєднує в собі, як функціональність, так і достатню ефективність. Рамки в вулику розміщуються впоперек. Доглядати за бджолами в цьому вулику з легкістю зможе початківець, пенсіонер чи навіть юнак.
  • Рогатий – підходить, як для новачків, та і для досвідчених бджільників, які планують отримувати багато меду. Свою назву отримали через наявність спеціальних пазів, які дозволять монтувати корпус на корпус та попередити їх роз’єднання. Недоліком вулика можна назвати наявність рамок. Однак деякі бджільники використовують це у свою користь, мінімізуючи можливість появи різних видів захворювання.
  • Багатокорпусний – має перевагу в відсутності рамок. Догляд за бджолами відбувається в корпусах, що робить процес більш швидким та ефективним. Багатокорпусний вулик відмінно підходить для професіоналів, адже він має спеціальні перегородки та інші функції, які дозволяють експериментувати та штучно впливати на будову сім’ї.

Існують і інші види вуликів, однак інтернет-магазин вуликів «Парк Плюс» пропонує саме ці види через доступність та ефективність.

Магазин «Парк Плюс»: широкий вибір вуликів та пасічного обладнання

Інтернет-магазин вуликів «Парк Плюс» пропонує широкий вибір вуликів та іншого обладнання високої якості за доступною ціною. Магазин співпрацює з перевіреними постачальниками та має власні потужності, які дозволяють отримувати клієнтам вироби високої якості. Вулики в інтернет-магазині вуликів виготовляються із натуральної деревини з використанням безпечних антисептиків. Всі деталі вулика з’єднуються виключно клеєм без запаху.

Купити вулик: як знайти ідеальний вулик для своїх бджіл

Якщо ви вирішили купити вулик в інтернет-магазині вуликів «Парк Плюс», слід враховувати наступні параметри:

  • Досвід;
  • Розмір пасіки;
  • Потреби та цілі.

В-першу чергу слід визначитися зі своїм досвідом. Початківцям відмінно підійде вулик Лежак. Більш досвідченим бджолярам буде відмінним рогатий вулик. Однак, якщо ви професіонал та розраховуєте на потужний сбір, багатокорпусний вулик ідеально підійде вам.

Також врахуйте розмір пасіки. Якщо ви розраховуєте мати невелику пасіку для власного задоволення, то лежака буде більш ніж достатньо. Інтернет-магазин вуликів пропонує інші види для більш потужних пасік, які розраховані на високу ефективність.

Інтернет-магазин вуликів: зручний спосіб придбати вулики та аксесуари

Інтернет-магазин вуликів «Парк Плюс» пропонує зручний та вигідний варіант придбання вуликів для своєї пасіки. Кожен покупець може розраховувати на швидку доставку в будь-яке місто чи регіон України. Для оформлення замовлення потрібно обрати відповідну курєрську службу та ввести адресу. Якщо виникнуть питання, можна буде звернутися до наших онлайн-менеджерів за професійною консультацією.

Також можна забрати придбані вулики самостійно, відвідавши наш склад в місті Дергачі. Дізнатися адресу, графік роботу та інші необхідну інформацію можна в розділі «Контакти» або у онлайн-менеджерів.Вы не зарегистрированные на сайте. Авторизуйтесь или зарегистрируйтесь пожалуйста.